پاورپوینت بررسی و تحلیل نمونه های خارجی سینما

ساخت وبلاگ
چکیده : چهارشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۶، ۰۵:۲۵ ب.ظ فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی و تحلیل نمونه های خارجی سینما ت... با عنوان : پاورپوینت بررسی و تحلیل نمونه های خارجی سینما بخوانید :

چهارشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۶، ۰۵:۲۵ ب.ظ

فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی و تحلیل نمونه های خارجی سینما

تاریخ ایجاد 12/07/2017 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 54 اسلاید قابل ویرایش   قیمت: 5400 تومان   حجم فایل: 9262 kb  تعدادمشاهده  1


پاورپوینت بررسی و تحلیل نمونه های خارجی سینما
 
فهرست مطالب
Bussan Cinema Center
مرکز سینمایی بوسان
Guangzhou opera house
خانه اپرای گوانژو
Abu Dhabi performing arts center
مرکز هنرهای نمایشی ابو دبی
Paris's Auditorium Philharmonic 
مرکز فیلارمونیک پاریس
 
بخشی از مطلب
سایت این مجموعه سینمایی در کنار کوه سین ،رودخانه پلاند و پارک پیف است که کاملا درگیر با بافت مرکزی شهر بوسان کره واقع شده است که معمار پروژه قصد ایجاد همبستگی میان آنها را دارد که به خوبی توانسته است این مهم را به در طراحی خود لحاظ کند.
طراح با استفاده از یک پل عابر پیاده مجموعه را به پارک مجاورش ارتباط داده است که فلسفه وجودی و ایده اجرای این پارک ، برای ارتباط بصری مناسب این بنا با چشم اندازی مناسب است. امتداد این مسیر تا حدی بصورت یک اسکله وارد آب رودخانه شده که قایق های شخصی نیز بتوانند از این مسیر برای دسترسی استفاده کنند.ضمنا محل تلاقی این مسیر با رودخانه به شکل جزیره ای در میان این کانال آب در نظر گرفته شده تا بعنوان یک موقعیت عمل برای گسترش آینده بوسان باشد. 
هدف معمار این بوده است که مسافتی را در مرکز شهر بصورت نوارفرشی به شکل دره شهری در کنار پیاده روی مشهورپارک پیف نهان کند . که این با استفاده از 2 حجم پوشش داده شده است. 
بدلیل اینکه مجموعه در مرکز شهر قرار گرفته و برای جدا کردن عملکردهای مختلف شهری و ساختمان ، در طبقه همکف فضاهایی قرار گرفته اند که فضای شهری را تغیر می دهند.معماربرای تاکید برقسمت عرضی ساختمان دوسنگ بزرگ را که از کوههای سین و تپه پیف ایده گرفته شده اند را قرار داده که در حال گفتگو با یکدیگر هستند . 
و......


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت ,بررسی و تحلیل ,نمونه های خارجی ,نمونه های مشابه ,نمونه های خارجی سینما ,Bussan Cinema Center ,مرکز سینمایی بوسان ,Guangzhou opera house ,خانه اپرای گوانژو ,Abu Dhabi performing ,arts center ,مرکز هنرهای نمایشی ابو دبی ,Paris's Auditorium Philharmonic ,مرکز فیلارمونیک پاریس ,مجموعه سین,


  • موافقین۰ مخالفین۰
  • ۹۶/۰۴/۲۱
  • me mehrimah
...
نویسنده : بازدید : 27 تاريخ : پنجشنبه 22 تير 1396 ساعت: 1:59