بررسی ،رجیستری ویندوز، پاورپوینت | بلاگ

بررسی ،رجیستری ویندوز، پاورپوینت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


تاریخچه (History)
توضیحات (Clarfiy)
برنامه ویرایش رجیستری  (Registry Editor)
مثالها(Examples)
 

همانطور که در شکل مشاهده میکنید این برنامه به دو قسمت در چپ و راست تقسیم میشود. در  سمت چپ نام کلید ها و زیر کلیدها بصورت سلسله مراتبی (مانند Windows Explorer) قرار دارد و در سمت راست نیز پارامتر ها جهت تنظیمات هر کلید قرار دارد. بدیهی است جهت رفتن به داخل کلید ها و زیر کلیدها باید از دستگیرۀ (+) آن کلید استفاده کرد و قاعدتا با کلیک کردن بر روی هر کلید در سمت راست پارامتر ها آن کلید لیست میشوند .

تغییر دادن مقدار یک پارامتر :  تغییر دادن مقدار یک پارامتر از یک کلید کار بسیار ساده ایست. برای این منظور ابتدا کلید مورد نظر را یافته پس از انتخاب پارامتر مورد نظر در سمت راست نمایش داده میشوند. روی پارامتر مورد نظر خود دبل کلیک میکنیم. طبق نوع آن پارامتر پنجره ای باز میشود که میتوان در آن مقدار پارامتر مذکور را تغییر داد .

جستجوی یک پارامتر در Regedit  در قسمت قبل توضیح داده شد که چگونه مقدار یک پارامتر را عوض نمائیم. اما همیشه یافتن پارامتر مورد نظر کار ساده ای نیست. برای رفع این نقص در برنامه Regedit در منوی Edit گزینه ای بنام Find قرار دارد که وظیفه جستجوی پارامتر مورد نظر را عهده دار است. شکل زیر نمایی از این پنجره است . و.....


...
نویسنده : بازدید : 19 تاريخ : يکشنبه 25 تير 1396 ساعت: 2:07