دانلود بررسی ،لوله کشی ساختمان، پاورپوینت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  چهارشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۶، ۰۳:۰۶ ب.ظ

  فهرست مطالب: دانلود بررسی ،لوله کشی ساختمان، پاورپوینت

  تاریخ ایجاد 19/07/2017 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 34 اسلاید   قیمت: 3400 تومان   حجم فایل: 2471 kb  تعدادمشاهده  3


   بخشی از مطلب
  یکی از قدیمی ترین روش های جابجایی سیالات در تاریخ بشر لوله بوده است. ابتدایی ترین استفاده لوله استفاده از بامبو برای جابجایی آب در مقدار کم و به صورت جریان بوده است با پیشرفت بشر کم کم کنده های تو خالی درختان برای این منظور بکار گرفته شد. شاید بتوان گفت اولین کاربرد ثبت شده فلزات در لوله کشی استفاده از سرب و برنز در عصر برنز بوده است.
   
  در طی اکتشاف Pompeii سیستم کامل توزیع آب ساخته شده از سرب از پوشش خاک بیرون آمد. این سیستم ها شاید اولین کاربرد شیرهای Plug را در خود داشتند که هنوز هم به کار می آید.
  تمدن نوین و راحتی ناشی از آن بدون لوله کشی وجود نمی داشت امروزه لوله کشی تقریبا در همه ابعاد زندگی ما کاربرد دارد. آب نوشیدنی ما در تأسیسات سراسر لوله کشی تولید می شود و سپس به کمک شبکۀ گسترده ای از لوله ها به ما می رسد. همچنین فاضلاب های تولید شده در ساختمان ها در شبکۀ دیگری از لوله ها جاری شده و به تاسیسات مربوط به تصفیه منتقل می گردد که در آنجا هم لوله ها نقش زیادی دارند. 
   
  سوختی که ما برای حمل و نقل یا گرمایش استفاده می کنیم با استفاده از سیستم های لوله کشی فرآوری و توزیع می شود.برق، موادغذایی، رنگ، داروها، کاغذ، پلاستیک ها، و مواد شیمیایی و خیلی چیزهای دیگر همگی در تأسیسات سراسر لوله کشی حاصل می شوند. امنیت ما نیز به کمک لوله کشی سیستم اطفاء حریق در ساختمان ها تامین می شود.
  و.....
  فهرست مطالب:
  مقدمه
  لوله
  تاریخچه
  سایزهای لوله
  موارد استفاده از لوله کشی
  لوله‌کشی سرد و گرم در تاسیسات ساختمانی
  انواع و موارد استفاده ازلوله ها
  کاربرد انواع لوله ها در صنعت تاسیسات
  اصول لوله کشی
  تصاویر اجرائی لوله کشی ساختمان


  کلمات کلیدی مرتبط:
  پاورپوینت لوله کشی ساختمان , دانلود پاورپوینت لوله کشی ساختمان , لوله کشی ساختمان , تاسیسات لوله کشی ساختمان , لوله کشی , لوله‌کشی سرد و گرم در تاسیسات ساختمانی , پاورپوینت لوله کشی ساختمان , کاربرد انواع لوله ها در صنعت تاسیسات , اصول لوله کشی , پاورپوینت اصول لوله کشی ساختمان ,سایزهای لوله ,موارد ,

  • موافقین۰ مخالفین۰
  • ۹۶/۰۴/۲۸
  • me mehrimah
  نویسنده : بازدید : 26 تاريخ : پنجشنبه 29 تير 1396 ساعت: 2:26
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123